Prekių grąžinimas

    Jeigu norite grąžinti ar pakeisti prekę, privalote ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos parašyti mums elektroninį laišką-prašymą. Laiške nurodykite, kokią prekę ir kodėl norite grąžinti ar pakeisti, kada prekė buvo užsakyta ir kada ją gavote. Taip pat nurodykite ir užsakymo numerį (užsakymo numerį galite surasti savo elektroninio pašto dėžutėje peržiūrėję laišką-užsakymo patvirtinimą). Jeigu prekę norite pakeisti kita preke, papildomai nurodykite kokią prekę pageidaujate gauti. Grąžinti ar pakeisti galite tik tą prekę, kuri nesugadinta, nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos bei įdėta į originalią pakuotę. Priešingu atveju, prekė atgal nebus priimama ar keičiama, taip pat nebus grąžinami sumokėti pinigai, o grąžintina prekė bus pristatyta Jums atgal.

  Grąžinant netikusią prekę (jei nekeičiama į kitą) iš sumokėtos sumos bus išskaičiuotos išlaidos už prekės siuntimą. Pinigai bus grąžinti iš karto, kai tik gausime prekę atgal.

   Jei pirkimo metu pirkėjui buvo pritaikytas nemokamas pristatymas, prekių grąžinimo atveju iš bendros pirkėjo sumokėtos sumos išskaičiuojamos siuntimo išlaidos pagal tuo metu galiojusius pristatymo tarifus.

   Jeigu norima pakeisti prekė atitinka keičiamai prekei keliamus reikalavimus, nurodytus anksčiau, prekę pakeisime kita ir pristatysime Jums laikydamiesi prekių pristatymo taisyklių. Jums tereikia grąžinti prekę ir padengti naujos prekės pristatymo išlaidas.
 
DĖMESIO! Prekės įsigytos akcijos ir nuolaidų metu atgal nepriimamos, galimas tik keitimas.
 
 
 
Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis:

Tel.:           +37067586662
El. pastas:   info@madosklyksmas.lt